Akademia Ambasadora

Akademia Ambasador to brama do nieograniczonych możliwości nauki, rozwoju zawodowego i odkrywania tajemnic zielonej energii. Jeśli jesteś zainteresowany szeroko pojętą tematyką odnawialnych źródeł energii i fotowoltaiki, to jesteś we właściwym miejscu!

Dzięki Akademii Ambasadora, która organizowana jest w ramach struktury Corab S.A., dostaniesz możliwość dostępu do licznych, szkoleń, kursów i warsztatów prowadzonych przez ekspertów z branży odnawialnych źródeł energii. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy doświadczonym profesjonalistą, nasza oferta edukacyjna spełni Twoje oczekiwania.

Jeśli myślisz o rozwoju kariery w obszarze energii odnawialnej lub fotowoltaiki, Ambasador pomoże Ci zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności oraz dostarczy informacje o najnowszych osiągnięciach w branży!

Rozwój i szkolenia

Akademia Ambasadora- Profesjonalne szkolenia OZE

Akademia Ambasadora to inicjatywa edukacyjna, która powstała pod skrzydłami Corab S.A. w odpowiedzi na potrzeby rynku Odnawialnych Źródeł Energii. Trzymamy rękę na fotowoltaicznym pulsie, proponując kursantom zdobycie cennego doświadczenia i liczących się na rynku uprawnień.

  • Szkolenia OZE akredytowane przez Urząd Dozoru Technicznego.
  • Kadra szkoleniowa to doświadczeni trenerzy z firmy Corab oraz z firm partnerskich.
  • Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie fotowoltaiki.

Rodzaje szkoleń

Dzięki Akademii Corab prowadzonej przez Corab S.A. uzyskasz profesjonalne szkolenia produktowe, handlowe oraz praktyczne z zakresu fotowoltaiki, pomp ciepła oraz magazynów energii. Akademia Corab posiada akredytację Urzędu Dozoru Technicznego dla organizatorów szkoleń OZE, dzięki czemu może organizować szkolenia certyfikujące i przypominające.

Corab S.A. prowadzi także wiele szkoleń i webinariów online, aby poszerzać wiedzę instalatorów i pracowników. Szkolenia organizowane są także we współpracy z producentami renomowanych marek takich jak Sofar Solar, SolarEdge, Fronius czy Huawei.

Praktyczne
Produktowe
Serwisowe
Sprzedażowe
Techniczne
Praktyczne

Akademia w liczbach

Przynajmniej tylu Uczestników wzięło udział w naszych szkoleniach
0 +
Lat doświadczenia w biznesie i promowaniu dobrych praktyk
0 +
Przynajmniej tylu partnerów angażujemy w nasze szkolenia
0 +
Sumaryczna liczba spotkań edukacyjnych na przestrzeni lat
0 +

Dołącz do naszej aktywnej społeczności pasjonatów energii odnawialnej, aby dzielić się doświadczeniem i wiedzą, zadawać pytania i rozwiązywać problemy z innymi entuzjastami.

Rozpocznij Swoją Przygodę z Ambasadorem już Dziś!