Kariera

Tworzymy sieć sprzedaży w całej Polsce, zajmującą się profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru odpowiedniego rozwiązania!

Dołącz do projektu Ambasadora i rozwijaj z nami swoją karierę!

Znajdź pracę w najszybciej rozwijającej się branży!

Przedstawiciel Ambasadora

Chcesz zdobyć doświadczenie w najszybciej rozwijającej się branży w Polsce? Dołącz do zespołu Ambasadora i zostań doradcą klienta indywidualnego ds. OZE. Kliknij aplikuj i dowiedz się co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Manager Ambasador

Zarządzanie zespołami i motywacja pracowników to Twoja pasja? Świetnie trafiłeś! Zostań managerem w Ambasadorze i rozwijaj z nami sprzedaż najnowocześniejszych rozwiązań na rynku OZE w Polsce!

Agent Ambasadora

Prowadzisz biuro nieruchomości, jesteś niezależnym audytorem, zajmujesz się pośrednictwem w zakresie ubezpieczeń, masz firmę budowlaną lub wykończeniową? Świetnie! Od teraz możesz zostać Agentem Ambasador Corab i polecać markę Corab oraz Corab Encor swoim klientom. Po przekazaniu kontaktu przejmujemy cały proces sprzedażowy, a Ty otrzymujesz od nas premię za każdą podpisaną umowę. Możesz skorzystać z modelu współpracy agencyjnej, aby zwiększyć swoje przychody bez dodatkowego angażowania się w proces sprzedaży. Zostań naszym partnerem biznesowym już dziś!

Audytor Ambasadora

Jako certyfikowany audytor z doświadczeniem w przygotowywaniu certyfikatów energetycznych i przeprowadzaniu audytów energetycznych, możesz dołączyć do zespołu Ambasador Corab i polecać nam osoby lub firmy. Stanowisko jest idealne dla ekspertów, którzy cenią pracę opartą na systemie poleceń i poszukują dodatkowych zleceń w branży odnawialnych źródeł energi

Grupa sprzedażowa

Ambasador poszukuje Partnerów Biznesowych z własną grupą sprzedażową do dystrybucji produktów OZE, takich jak instalacje PV, pompy ciepła i ładowarki samochodowe. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, profesjonalne wsparcie zespołów oraz możliwość pracy z liderem branży OZE w Polsce. Zapraszamy do współpracy osoby ceniące szybką i rzetelną realizację zleceń.

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Lubisz kontakt z ludźmi? Jesteś osobą otwartą i kontaktową, która lubi interakcję z innymi i ceni wysoką jakość obsługi Klienta? Mamy pracę dla Ciebie!

Jako Specjalista ds. Obsługi Klienta będziesz pełnić kluczową rolę w budowaniu pozytywnego doświadczenia naszych Klientów. Będziesz obsługiwać zapytania, udzielać informacji na temat naszych produktów oraz rozwiązywać wszelkie problemy, z jakimi nasi Klienci mogą się spotkać.

Ambasador to innowacyjny gracz na polskim rynku odnawialnych źródeł energii, a nasza misja jest jasna – dostarczanie czystej energii elektrycznej, która chroni środowisko i wspiera zrównoważony rozwój, z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań Corab.

Jeśli jesteś gotowy przyjąć wyzwanie i zainwestować swój talent oraz pasję w pracę, która ma realny wpływ na nasz świat, to jesteśmy przekonani, że to ogłoszenie o pracę jest właśnie dla Ciebie.

Dołącz do
Ambasadora

Dlaczego Ambasador

Prosty i uczciwy system wynagrodzeń

Profesjonalna obsługa klienta

Comiesięczne promocje dla klienta

Gotowe zestawy

Programy premiowe i lojalnościowe dla Ciebie i klienta

Wszystkie produkty od jednego, pewnego dostawcy

Działamy na terenie całej Polski

number10number10

Ochrona środowiska

Fotowoltaika i odnawialne źródła energii pomagają zmniejszyć emisję CO², co przyczynia się do walki ze zmianami klimatycznymi. Twoja praca ma realny wpływ na naszą planetę.

number11number11

Rozwój i technologie

Branża ta stale ewoluuje. Będziesz miał okazję pracować z najnowszymi technologiami Corab i być częścią innowacyjnych projektów.

number12number12

Stabilność zatrudnienia

W miarę jak rośnie zapotrzebowanie na energię ze źródeł odnawialnych, rośnie też zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie. Praca w Ambasadorze to pewna ścieżka zawodowa.

number13number13

Wyzwania i satysfakcja

Rozwiązywanie problemów związanych z energią odnawialną to nie tylko praca, to pasja. W Ambasadorze każdego dnia będziesz stawiał czoła nowym wyzwaniom.

number14number14

Drużyna profesjonalistów

Dołączysz do zespołu ekspertów, których łączy wspólna pasja i zaangażowanie w sprawy środowiska. Razem osiągniemy więcej!

number15number15

Wysokie zarobki

Ambasador oferuje atrakcyjne, ponadprzeciętne wynagrodzenie, które może obejmować zarobki podstawowe oraz atrakcyjne prowizje.

Nasza struktura wynagrodzeń obejmuje premie i prowizje, co oznacza, że Twoje zarobki są w dużej mierze zależne od Twojej efektywności i osiągniętych wyników. Możesz naprawdę zwiększyć swoje zarobki poprzez własny wysiłek i zaangażowanie. Rozumiemy też, że każdy pracownik ma swoje indywidualne potrzeby i życie poza pracą. Dlatego w Ambasadorze oferujemy: