Nowe pompy ciepła Encor

Grunt to niezawodność

Przed Państwem wyjątkowa NOWOŚĆ od Corab!
 
Stworzone w technologii inwerterowej gruntowe pompy ciepła Encor o mocy 8, 12 i 16 kW bez zasobnika, a także w wersji compact z wbudowanym zasobnikiem.

Znajdź produkt dopasowany do Twoich potrzeb

Wchodząc w branżę heating, mamy jasno określony kierunek. Zaczynamy od stworzonych w technologii inwerterowej gruntowych pomp ciepła Encor

o mocy 8, 12 i 16 kW bez zasobnika, a także w wersji compact z wbudowanym zasobnikiem. Proponujemy również potężne pompy Encor dla sektora komercyjnego, o zakresach mocy 40, 60 oraz 80 kW, z możliwością łączenia w kaskady i tworzenia kotłowni kontenerowych. To nie tylko produkty, ale cała gama rozwiązań – od zasobników buforowych po zbiorniki c.w.u.

Dlaczego Encor?

Gruntowe pompy ciepła Encor wyznaczają nowy standard jakości na rynku. Przekonaj się, jak doskonałym wyborem są dla Ciebie.

Plug and Heat

Zamawiając pompę ciepła Encor spodziewaj się, że otrzymasz urządzenie gotowe do podłączenia – z czasem montażu nie przekraczającym jednego dnia. W środku pompy znajdziesz kompletne zabezpieczenie dolnego i górnego źródła, filtrację łącznie z filtrem wstępnym i dokładnym, sekcję napełniania oraz spustu dolnego i górnego źródła. Wystarczy podłączyć c.w.u. i c.o.

Powered by Danfoss

Nasze gruntowe pompy ciepła Encor wspiera technologia renomowanego producenta podzespołów, firmy Danfoss. To ten producent dostarcza serce układu, czyli główne komponenty chłodnicze: skraplacz, parownik, sprężarkę, zawór rozprężny, filtro-osuszacz, a dodatkowo także drobny osprzęt kontrolno-pomiarowy, t.j. przetworniki ciśnienia, presostaty oraz wziernik oleju.

Autoadaptacja

W prosty sposób zoptymalizujesz ustawienia pompy Encor dzięki analizie warunków jej użytkowania. Urządzenie uczy się sposobu, w jaki jest wykorzystywane w instalacji, a następnie dopasowuje parametry pracy.

Produkt premium

Pompy ciepła Encor to produkt dopracowany w najdrobniejszym szczególe, podążający za najnowszymi trendami technicznymi na rynku.

Ekologiczny czynnik R454B

Wykorzystywany przez nas czynnik chłodniczy R454B spełnia najnowsze wymagania polityki ekologicznej Unii Europejskiej, w tym poprawki do rozporządzenia PE w sprawie fluorowanych gazów cieplarnianych.

Nowatorskie wzornictwo

Kto powiedział, że pompa ciepła nie może być piękna? Nasze gruntowe pompy ciepła Encor jako jedyne na rynku posiadają szkło hartowane na froncie i można je odebrać w dwóch kolorach, czarnym i białym, z przewidywalną opcją dalszej personalizacji.

Zdalny dostęp

Pompę Encor uruchamiasz i monitorujesz z dedykowaną aplikacją Corab One.

Polski produkt

Gruntowa pompa ciepła Encor jest owocem pracy polskich inżynierów i konstruktorów z firmy Corab. Produkcja i montaż pomp odbywa się w fabryce w Gliwicach.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z Ambasador Corab po więcej szczegółów!