O nas

Ambasador to profesjonaliści i pasjonaci rynku OZE z ponad 14-letnim doświadczeniem w branży.

O firmie

Jesteśmy dynamiczną firmą specjalizująca się w doradztwie i sprzedaży systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła, magazynów energii, klimatyzacji oraz innych produktów i usług związanych z odnawialnymi źródłami energii. Nasza misja polega na dostarczaniu zrównoważonych i ekologicznych rozwiązań energetycznych dla osób indywidualnych, firm oraz instytucji z wykorzystaniem najnowocześniejszych, dostępnych w Polsce technologii.

Chcemy być liderem w branży fotowoltaicznej, osiągając sukces poprzez innowacyjność, jakość i wysoki poziom profesjonalizmu. Rewolucjonizujemy podejście do biznesu poprzez innowacyjne modele współpracy oparte na wzajemnym zaangażowaniu, wsparciu i wymianie doświadczeń.

Corab Encor

Encor to marka własna firmy Corab, która nieustannie od 30 lat wspiera rozwój branży OZE oraz dostarcza wysokiej jakości komponenty do systemów fotowoltaicznych – w tym konstrukcje, moduły PV, falowniki, pompy ciepła i magazyny energii.

Corab to przede wszystkim

30 lat doświadczenia w biznesie

Producent systemów montażowych Corab System

Gwarancja legalności pochodzenia sprzętu

Stabilność w dostawach

Solidne zaplecze serwisowe

Wysoka jakość sprzętu

100% polska gwarancja

Corab S.A. jest wiodącym polskim producentem systemów fotowoltaicznych, którego wyróżnia wieloletnie doświadczenie i posiadane kompetencje. Dzięki temu Corab zalicza się do grona liderów wspierających nieustannie rozwój branży Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce i Europie.

Oprócz marki własnej Encor, Corab jest również jednym z największych w Polsce autoryzowanym dystrybutorem produktów renomowanych światowych marek. Klientom oferuje wyłącznie urządzenia i komponenty najwyższej jakości, poparte wieloletnimi gwarancjami, wsparciem po sprzedażowym, szkoleniowym i serwisowym.

PracujZNajlepszymi

Rozwój i szkolenia

Dzięki Akademii Corab prowadzonej przez Corab S.A. uzyskasz profesjonalne szkolenia produktowe, handlowe oraz praktyczne z zakresu fotowoltaiki, pomp ciepła oraz magazynów energii. Akademia Corab posiada akredytację Urzędu Dozoru Technicznego dla organizatorów szkoleń OZE, dzięki czemu może organizować szkolenia certyfikujące i przypominające.

Corab S.A. prowadzi także wiele szkoleń i webinariów online, aby poszerzać wiedzę instalatorów i pracowników. Szkolenia organizowane są także we współpracy z producentami renomowanych marek takich jak Sofar Solar, SolarEdge, Fronius czy Huawei.

Szkolenia Produktowe

Oferujemy kompleksowe szkolenia dotyczące naszych najnowszych produktów i technologii fotowoltaicznych. Będziesz na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami, co pomoże Ci dostarczyć klientom najlepsze możliwe usługi.

Warsztaty Praktyczne

Nasze warsztaty to prawdziwa okazja do praktycznego nauki i eksperymentowania z technologią fotowoltaiczną. Dowiesz się, jak sprzedawać, projektować i instalować systemy fotowoltaiczne, co stanowi cenny atut na rynku pracy.

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za wiadomość! Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.